O MNIE

profilowe-kolko

Hej! Mam na imię Ania i cieszę się, że tu jesteś!

O BLOGU

Alphabets handmade to blog dla osób, które cenią sobie kreatywność w codziennym życiu. Tematyka strony oscyluje wokół scrapbookingu (czyli tworzenia unikatowych przedmiotów z papieru), kursów do-it-yourself, inspiracji wnętrzarskich, przepisów, organizacji czasu, rozwoju osobistego, dobrego designu oraz recenzji godnych polecenia produktów.

To miejsce, które powstało z potrzeby upiększania codzienności. Mam nadzieję, że dasz się zainspirować!


O MNIE

Od zawsze miałam słabość do papieru. Tak, właśnie, papieru. Jako mała dziewczynka uwielbiałam wszelkiego rodzaju notesy, zakładki, pocztówki i inne. Często szkoda mi było cokolwiek zapisywać w najładniejszych zeszytach, więc po prostu je kolekcjonowałam ;). Kiedy miałam naście lat, robiłam swoje własne albumy na zdjęcia, choć jeszcze wtedy nie wiedziałam, że ten rodzaj rękodzieła ma swoją własną nazwę, a na rynku istnieje duża ilość dedykowanych mu materiałów. Któregoś razu dzięki odmętom internetu odkryłam scrapbooking i wkrótce pochłonął mnie całkowicie!

slider8

 

Uważam, że zapisane słowo ma większą moc i jest bardziej motywujące do działania, stąd staram się zawsze mieć przy sobie notes i coś do pisania. Uwielbiam tworzyć wszelkiego rodzaju plany i listy! Robienie notatek w telefonie i na laptopie jakoś do mnie nie przemawia ;). Podobnie jest z albumami fotograficznymi – niby wszystkie zdjęcia można trzymać na komputerowym dysku, a jednak znacznie więcej frajdy daje przeglądanie ich w wersji drukowanej, w pięknej oprawie…

delicatekolo

Na co dzień pracuję w branży wystroju wnętrz – piękno i dobry design są mi wyjątkowo bliskie. Jestem estetką i gadżeciarą – lubię otaczać się ładnymi przedmiotami i umilać sobie nimi codzienność.

Mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz swój feedback. Dzięki!

slider1