Kolekcja ślubna „Rose”

kolekcja ślubna - album zaproszenie kartka na ślub

Hej Kochani! Sezon ślubny już za pasem, dlatego dziś chciałabym Wam zaprezentować kilka prac wchodzących w skład przepięknej, biało-różowej kolekcji papeterii ślubnej „Rose” :).

 

Kolekcja składa się z albumu na zdjęcia, zaproszeń na ślub oraz kartki gratulacyjnej. Być może zastanawiacie się nad prezentem ślubnym dla przyszłych nowożeńców albo potrzebujecie zaproszeń na Waszą własną uroczystość? Pamiętajcie, że teksty na kartkach są przykładowe i mogą zostać dowolnie dopasowane do Waszych potrzeb. Możecie również wybrać inną kolorystykę.

4

1. Album na zdjęcia

Poniższy album ma wymiar 30 x 30 cm i składa się z 7 ozdobnych, kolorowych kart.

Inne dostępne wymiary albumów to:

25 x 25 cm

20 x 20 cm

15 x 15 cm

Można również zamówić album z inną liczbą kart, jednak nie może ona przekraczać 15 (grubsze albumy trudno spiąć sprężyną).

Na Wasze życzenie na odwrocie okładki mogę zamieścić kartę lub ozdobną kopertę z dedykacją.

5

3

Wnętrze albumu oraz kilka przykładowych kart prezentuje się następująco:

6

7

8

9

10

11

2. Kartka kopertowa

Kartka kopertowa to świetny pomysł na dodatek do prezentu. Zawiązywana jest ozdobną wstążeczką, a wewnątrz znajduje się kartka z życzeniami oraz miejsce na ewentualne umieszczenie w niej pieniędzy ;). Wymiary kartki to ok. 11 x 22 cm.  Tutaj oczywiście też macie możliwość pełnej personalizacji.

13

14

3. Zaproszenia na ślub

Poniższe zaproszenie ma wymiar 13,5 x 13,5 cm i znajduje się w ozdobnej, dopasowanej kopercie. Istnieje możliwość wykonania zaproszeń w innym formacie i kolorystyce.

12

Zamówienia prac oraz wszelkie inne pytania możecie kierować do mnie poprzez formularz kontaktowy lub mailowo: info@alphabetshandmade.pl

Please follow and like us: