PROJECT LIFE: 2015 instagram album video

20160117_094104-791

Project life to forma kreatywnego dokumentowania wspomnień. Jest to rodzaj albumu na zdjęcia, z systemem specjalnych, przezroczystych koszulek, które możemy wypełniać zdjęciami, kolorowymi kartami, różnego rodzaju zapiskami. Świetnie sprawdzają się też wszelkiego typu ozdoby: naklejki, stemple i inne.

project life

Długo zabierałam się do stworzenia swojego własnego albumu project life, ale w końcu się skusiłam. I nie żałuję! Uzupełnianie albumu i przypominanie sobie tych wszystkich pozytywnych wydarzeń bardzo poprawia humor ;). Na pierwszy ogień postanowiłam wypróbować album w małym formacie – 4×4 cale, który jest idealny na instagramowe zdjęcia. Na rynku dostępne są też większe albumy – 6×8, 8×8, aż do 12×12 cali. W przyszłości pewnie skuszę się na większe formaty.

instagram album 4x4

Albumy można prowadzić w systemie tygodniowym, miesięcznym, albo od wydarzenia do wydarzenia. Ja na początek stworzyłam album, w którym zawarłam różne zdjęcia z 2015 roku (a właściwie to w większości z jego drugiej połowy). Jest to taki skrócony przegląd różnych wydarzeń a.d. 2015 ;). Jako, że zdjęć jest sporo, stworzyłam filmik, w którym zdjęcie po zdjęciu możecie obejrzeć album:

Miłego oglądania! Dajcie znać, jak Wam się podobało ;)!

Please follow and like us:
 • Raul

  fajniusie 😀

 • Aaaa mam ten sam album upolowany w TK Max 🙂 już powoli zaczynam tworzyć 🙂

 • Śliczności. W końcu musze pomysleć o czymś podobnym, żeby zatrzymać niektóre chwile 🙂

  • Takie albumy to świetna pamiątka 🙂 poza tym świadomość, że się go prowadzi mobilizuje do robienia większej ilości zdjęć i zatrzymywania tych codziennych chwil w kadrze 😉

 • Też robię swój project-life, ale w formie tradycyjnych albumów ze zdjęciami. Forma, którą prowadzisz była dla mnie zbyt czasochłonna (wypróbowywałam 2 lata temu, ale przerzuciłam się na tradycyjne albumy ze zdjęciami). Niemniej jednak jeśli masz czas, to jest to super pamiątka na całe życie:)

 • Sama czekam aż dojdą moje ostatnie rzeczy zamówione do Perfect Life i zaczynam tą kreatywną przygodę. Musze przyznać, że już nie mogę się jej doczekać 😉
  Zapraszam do siebie: https://vieliv.wordpress.com

 • Jolanta Kin

  Świetny pomysł na dokumetowanie poprzednich lat w PL, ja dopiero zaczełam od stycznia z albumem, ale kusi mnie żeby i poprzednie lata udokumentować!

 • Hmmm tego instagramowego albumu nie brałam pod uwagę, ale po Twoim filmiku, chyba sie skuszę 🙂 Będzie uzupełnieniem dużego do PL 🙂